Proficiency Kursu

Bizimle TOEFL'da Hedefe Nokta Atışı Yapın!

TOEFL özel derslerimiz öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana göre 20 – 60 saat arasında planlanmaktadır. Eğitimler; genel İngilizce’nin toparlanması, dört beceride (writing, speaking, listening, reading) akademik eğitimler ve sınav teknikleri ile puan arttıracak kalıpların gösterilmesi şeklinde ilerlemektedir.

Tüm akademik yabancı dil sınavlarında KANITLANMIŞ ÜST DÜZEY BAŞARI ORANI!

Hazırlık Atlama Kursu İçeriği

Akademik Eğitimler

Dört beceri üzerine (listening, writing, reading, speaking) alacağınız akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlanın..

Stratejik Gösterimler

Sınava yönelik gramer anlatımlar, sınav stratejileri ve puan arttıracak kalıplar ile başarı oranınızı yükseltin.

Deneme Sınavları ve Kritikleri

Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleri ile nerede eksiğiniz olduğunu tespit edip hızla giderin.

Hedefe Nokta Atışı

Tamamen seviyenize ve sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına yönelik olarak hazırlanan eğitimlerimizle hedefinize hızla ulaşın.

%100 Sınav Hocaları

Tamamı akademik sınavlarda üst düzey deneyime sahip hocalarımızla üniversitenizin sınav formatına son derece hakim öğretmenlerden eğitim alın.

Seviye Belirleme

Kursumuza başlamadan seviyeniz hakkında bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıda belirtmiş olduğumuz konulardan birini seçip, konu hakkında writing yazmanızı ve sonrasında info@kariyeryolu.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

Writing Konuları

 1. If you could change one important thing about your country, what would you change? Use reasons and specific examples to support your answer.
 2. What are some important qualities of a good supervisor (boss)? Use specific details and examples to explain why these qualities are important.
 3. Do you agree or disagree with the following statement? Attending a live performance (for example, a play, concert, or sporting event) is more enjoyable than watching the same event on television. Use specific reasons and examples to support your opinion.

Writing Kuralları

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında bir writing yazın.
 2. Writing INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION olmak üzere 4 paragraftan oluşmalıdır.
 3. Writing yazarken lütfen sözlük, çeviri kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirlemektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

Hazırlık Atlama Kursu

Alanında uzman sınav hocalarından alacağınız birebir eğitimlerle üniversite hazırlığı bir çırpıda atlayın.. (Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı!)

Listening
Speaking
Writing
Reading
Sınav Stratejileri
Deneme Sınavları

Kayıt Ol / Bilgi Al

Ön kayıt formumuzu doldurarak hazırlık atlama kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Kayıt Ol / Bilgi Al

  Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):

  TOEFL FEEDBACK

  Hazırlık Atlama Sınavı

  Hazırlık atlama sınavları üniversiteler tarafından yapılır. Doğru tekniklerinin alınmasıyla kolaylıkla bu sınavlarda başarılı olunabilir, hazırlık okumaya gerek olmaksızın lisans öğrenimine başlanılabilir. Kişinin bir yıl kazanmasını sağlayan bu sınavda başarılı olmayan kişiler ise sahip oldukları dil seviyelerine göre sınıflara ayrılarak İngilizce hazırlık eğitimine başlamaktadırlar.Üniversitelerin hazırlık eğitimine sahip olan bölümlere yerleşen herkes sınava katılım hakkına sahiptir. Sınav yeterliliği ne olursa olsun sınava girişlerinde bir koşul bulunmamaktadır. Bununla birlikte her üniversitenin yapacağı sınavların zorluk seviyeleri farklı olacağı gibi, sınav yöntemlerinde de birtakım değişkenlikler söz konusu olabilmektedir. Ancak alınacak kaliteli kurslar sonucunda başarılı olunduğunu gösteren İngilizce pre-intermediate seviyesi aşılabilir. Böylelikle kişinin İngilizce hazırlık okumasına gerek kalmadan doğrudan lisans eğitim süreci başlatılmaktadır. Üniversiteler tarafından yapılagelen sınavlarda başvuru tarihleri duyurularla açıklanır. Genellikle Listening, writing, speaking, reading olarak dört ana bölümde sınavlar gerçekleşir. Reading bölümünde uzun okuma parçaları bulunabilir, gazete haberleri ya da mektup gibi sorular da sorulabilir. Writing bölümünde ise belirli bir konuda makale yazımı istenmektedir. Çoktan seçmeli sorunların da yer aldığı listening ise kişinin sahip olduğu kulak aşinalığını test etmektedir.