Proficiency Özel Ders

Anasayfa \ Proficiency Özel Ders

BİZİMLE PROFICIENCY’de HEDEFE NOKTA ATIŞI YAPIN !

PROFICIENCY özel derslerimiz öğrencinin seviyesine ve sınava gireceği üniversitenin sınav formatına göre 20, 40, 60 saat şeklinde planlanmaktadır. Eğitimler; ihtiyaca göre genel İngilizce’nin toparlanması, dört beceride (writing, speaking, listening, reading) akademik eğitimler ve sınav teknikleri ile puan arttıracak kalıpların gösterilmesi şeklinde ilerlemektedir. 

Proficiency Özel Ders

Akademik Eğitimler

Listening, writing, reading, speaking becerileri üzerine akademik eğitimler vermekteyiz.

Stratejik Gösterimler

Sınava yönelik gramer anlatımlar, sınav stratejileri ve puan arttıracak kalıplar ile başarı oranınızı yükseltmeye yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Deneme Sınavları ve Kritikleri

Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleri ile nerede eksiğiniz olduğunu tespit edip hızla gidermekteyiz.

Hedefe Nokta Atışı

Tamamen öğrencinin seviyesine ve sınava gireceği üniversitenin formatına yönelik hazırlanan proficiency kurslarımızla, öğrenciyi hedefine hızla ulaştırmaktayız.

%100 Sınav Hocaları

Tamamı akademik sınavlarda üst düzey deneyime sahip hocalarımızla sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına son derece hakim eğitmenlerden ders aldırmaktayız.

 

Proficiency Seviye Belirleme

Kursumuza başlamadan seviyeniz hakkında bilgi edinebilmemiz için aşağıda belirtmiş olduğumuz konulardan birini seçip, konu hakkında writing yazmanızı ve sonrasında info@kariyeryolu.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

Writing Konuları

  1. If you could change one important thing about your country, what would you change? Use reasons and specific examples to support your answer.
  2. What are some important qualities of a good supervisor (boss)? Use specific details and examples to explain why these qualities are important.
  3. Do you agree or disagree with the following statement? Attending a live performance (for example, a play, concert, or sporting event) is more enjoyable than watching the same event on television. Use specific reasons and examples to support your opinion.

Writing Kuralları

  1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında bir writing yazın.
  2. Writing INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION olmak üzere 4 paragraftan oluşmalıdır.
  3. Writing yazarken lütfen sözlük, çeviri kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirlemektir.)
  4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

PROFICIENCY Kursu

Dört beceride de hızla gelişip, sınav teknikleri ve puan arttıracak kalıplar ile Proficiency'e eksiksiz hazırlanın..

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Kayıt Ol / Bilgi Al

Ön kayıt formumuzu doldurarak PROFICIENCY özel derslerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

TOEFL IELTS Writing Feedback

Hazırlık Atlama Kursu Ankara

Proficiency'de Hedefe Nokta Atışı Yapın..

Hedefe Nokta Atışı

Tamamen öğrencinin seviyesine ve ulaşmak istediği puana yönelik hazırlanan proficiency özel ders programlarımızla, öğrenciyi hedefine hızla ulaştırıyoruz..

%100 Sınav Hocaları

Tamamı akademik sınavlarda üst düzey deneyime sahip hocalarımızla sınava gireceğiniz üniversitenin sınav formatına son derece hakim hocalardan eğitim aldırıyoruz. 

Sınav Stratejileri

Puan arttıracak kalıplar ve stratejik gösterimler ile Proficiency’e eksiksiz ve hızla hazırlıyoruz..

  • Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı

    Proficiency özel ders programlarımıza katılan öğrencilerimizin başarı oranı oldukça yüksektir. Kurumumuzda akademik yabancı dil sınavlarına yönelik eğitimler verilmekte olup, tüm öğretmen kadromuz sınav hocalarından oluşmaktadır.

Hazırlık Atlama Sınavı

Hazırlık atlama sınavları üniversiteler tarafından yapılır. Doğru tekniklerinin alınmasıyla kolaylıkla bu sınavlarda başarılı olunabilir, hazırlık okumaya gerek olmaksızın lisans öğrenimine başlanılabilir. Kişinin bir yıl kazanmasını sağlayan bu sınavda başarılı olmayan kişiler ise sahip oldukları dil seviyelerine göre sınıflara ayrılarak İngilizce hazırlık eğitimine başlamaktadırlar.Üniversitelerin hazırlık eğitimine sahip olan bölümlere yerleşen herkes sınava katılım hakkına sahiptir. Sınav yeterliliği ne olursa olsun sınava girişlerinde bir koşul bulunmamaktadır. Bununla birlikte her üniversitenin yapacağı sınavların zorluk seviyeleri farklı olacağı gibi, sınav yöntemlerinde de birtakım değişkenlikler söz konusu olabilmektedir. Ancak alınacak kaliteli kurslar sonucunda başarılı olunduğunu gösteren İngilizce pre-intermediate seviyesi aşılabilir. Böylelikle kişinin İngilizce hazırlık okumasına gerek kalmadan doğrudan lisans eğitim süreci başlatılmaktadır. Üniversiteler tarafından yapılagelen sınavlarda başvuru tarihleri duyurularla açıklanır. Genellikle Listening, writing, speaking, reading olarak dört ana bölümde sınavlar gerçekleşir. Reading bölümünde uzun okuma parçaları bulunabilir, gazete haberleri ya da mektup gibi sorular da sorulabilir. Writing bölümünde ise belirli bir konuda makale yazımı istenmektedir. Çoktan seçmeli sorunların da yer aldığı listening ise kişinin sahip olduğu kulak aşinalığını test etmektedir.