Hazırlık Atlama Özel Ders

Anasayfa \ Hazırlık Atlama Özel Ders
Üniversite Hazırlık Atlama Özel Ders Ankara

Özel Ders programlarımız öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana göre 20, 30, 40, 60 saat şeklinde planlanmaktadır. Eğitimler; ihtiyaca göre Genel İngilizce’nin toparlanması, 4 beceride akademik eğitim ve sınav teknikleri ile puan arttıracak kalıpların gösterilmesi şeklinde ilerlemektedir. 

BİZİMLE PROFICIENCY’E SON KEZ HAZIRLANIN !

Özel Ders İçeriği

Akademik Eğitim

4 beceri üzerine (Writing, Reading, Listening, Speaking) sınava yönelik akademik eğitimler vermekteyiz.

Stratejik Gösterimler

Genel İngilizce gramer anlatımlar, sınava yönelik gramer anlatımlar, sınav stratejileri, puan arttıracak kalıplar ve writing teknikleri ile başarı oranınızı yükseltmeye yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Deneme Sınavları

Gerçek üniversite hazırlık atlama sınav formatında deneme sınavları ile nerede eksiğiniz olduğunu tespit edip eksiklikleri tamamlamaya yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Kişiye Özel Ders Programı

Tamamen öğrencinin seviyesine, ulaşmak istediği puana ve üniversitenin hazırlık atlama sınavına yönelik hazırlanan hazırlık atlama özel ders programlarımızla, öğrenciyi hedefine hızla ulaştırmaktayız.

%100 Sınav Hocaları

Tamamı akademik sınavlarda üst düzey deneyime sahip hocalarımızla PROFICIENCY dersini PROFICIENCY , IELTS dersini IELTS hocasından aldırmaktayız. 

Odak Çalışma Kaynakları

Hocamızın sınava gireceğiniz üniversitenin hazırlık atlama sınavına göre sizler için belirlemiş olduğu PROFICIENCY kaynakları dışında her seviye için tamamen özgün ve sınav odaklı yardımcı kaynakları da web sitemizde paylaşmaktayız.

 

Seviye Belirleme

Özel derslerimize başlamadan seviyeniz hakkında bilgi edinebilmemiz için aşağıda belirtmiş olduğumuz konulardan birini seçip, konu hakkında writing yazmanızı ve sonrasında info@toeflozeldersankara.com adresine göndermenizi rica ederiz.

Writing Konuları

  1. If you could change one important thing about your country, what would you change? Use reasons and specific examples to support your answer.
  2. What are some important qualities of a good supervisor (boss)? Use specific details and examples to explain why these qualities are important.
  3. Do you agree or disagree with the following statement? Attending a live performance (for example, a play, concert, or sporting event) is more enjoyable than watching the same event on television. Use specific reasons and examples to support your opinion.

Writing Kuralları

  1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında bir writing yazın.
  2. Writing INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION olmak üzere 4 paragraftan oluşmalıdır.
  3. Writing yazarken yazarken lütfen sözlük, çeviri kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirlemektir.)
  4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@toeflozeldersankara.com’a gönderebilirsiniz.

Akademik Eğitimler

4 beceri üzerine profesyonel hocalardan tamamen sınav odaklı bir eğitim alın..

Listening

Speaking

Writing

Reading

Writing Teknikleri

Deneme Sınavları

Kayıt Ol / Bilgi Al

Ön kayıt formumuzu doldurarak özel ders programlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

TOEFL IELTS Writing Feedback

Hazırlık Atlama Özel Ders Ankara

Üniversitelerin kendileri tarafından her yıl yapılan hazırlık atlama sınavları birtakım içerikleri bulundurmaktadır. Doğru özel ders tekniklerinin alınmasıyla kolaylıkla bu sınavlarda başarılı olunabilir, hazırlık okumaya gerek olmaksızın lisans öğrenimine başlanılabilir. Kişinin bir yıl kazanmasını sağlayan bu sınavda başarılı olmayan kişiler ise sahip oldukları dil seviyelerine göre sınıflara ayrılarak İngilizce hazırlık eğitimine başlamaktadırlar.

Hazırlık Atlama Sınavı

Üniversitelerin hazırlık eğitimine sahip olan bölümlere yerleşen herkes sınava katılım hakkına sahiptir. Sınav yeterliliği ne olursa olsun sınava girişlerinde bir koşul bulunmamaktadır. Bununla birlikte her üniversitenin yapacağı sınavların zorluk seviyeleri farklı olacağı gibi, sınav yöntemlerinde de birtakım değişkenlikler söz konusu olabilmektedir. Ancak alınacak kaliteli özel dersler sonucunda başarılı olunduğunu gösteren İngilizce pre-intermediate seviyesi aşılabilir. Böylelikle kişinin İngilizce hazırlık okumasına gerek kalmadan doğrudan lisans eğitim süreci başlatılmaktadır.

Hazırlık Atlama Sınav Başvurusu ve Sınav İçeriği

Üniversiteler tarafından yapılagelen sınavlarda başvuru tarihleri duyurularda açıklanırken sınav soru sayılarıyla süreleri de değişkenlik göstermektedir. Genellikle Listening, Writing, Speaking, Reading olarak dört ana bölümde sorular listelenmektedir. Reading özelinde uzun okuma parçaları bulunabilir, gazete haberleri ya da mektup gibi sorularda sorulabilir. Bunların hızlı bir şekilde okunması da sürenin çok daha iyi kullanılabilmesini beraberinde getirmektedir. Writing özelinde ise belirli bir konuda makale yazımı istenmektedir. Çoktan seçmeli sorunlarında yer aldığı Listening ise kişinin sahip olduğu kulak aşinalığı test edilmektedir. İngilizce branşlarına göre ayrı olarak tasarlanmış sorunların bilinebilmesi ve üstün bir başarıyla hazırlık atlamanın sağlanması için uzman yardımlar ise kaçınılmazdır.

Hazırlık Atlama Kursları

Güncel baskıya sahip kitapların incelenmesi, pratiklerin yapılması ve modern öğrenim teknikleriyle çok daha kısa süre içinde özel derslerin katkıları görülebilir. Hazırlık atlama sınavlarına kadar olan süreçte doğru tekniklerle çok iyi bir seviyeye çıkılabilmesi ihtimal dahilindedir. Böylelikle kişinin bir yıl kaybetmesi engellenirken hemen lisans eğitimine başlaması da bir adım öne geçmesini beraberinde getirmektedir. Üniversitelerin yapacakları sınava özel olarak çalışılması içinde mutlaka özel derslerin kalıcı yardımları olurken donanımlı kişilerin sunacakları sistemli çalışmalarda sınavlarda başarılı olunmasında belirleyici olmaktadır. Bir hayli zorlu ve sıkıcı geçen hazırlık sınıfını okumak istemeyen kişiler için hazırlık atlama sınavlarının önemi büyüktür. İyi bir çalışmayla tüm hazırlık atlama sorularında beklentilerin üstüne de çıkılabilir.