TOEFL Kursu

Bizimle TOEFL'da Hedefe Nokta Atışı Yapın!

TOEFL özel derslerimiz öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana göre 20 – 60 saat arasında planlanmaktadır. Eğitimler; genel İngilizce’nin toparlanması, dört beceride (writing, speaking, listening, reading) akademik eğitimler ve sınav teknikleri ile puan arttıracak kalıpların gösterilmesi şeklinde ilerlemektedir.

Tüm akademik yabancı dil sınavlarında KANITLANMIŞ ÜST DÜZEY BAŞARI ORANI!

TOEFL Kursu İçeriği

Akademik Eğitimler

Dört beceri üzerine (listening, writing, reading, speaking) alacağınız akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlanın..

Stratejik Gösterimler

Sınava yönelik gramer anlatımlar, sınav stratejileri ve puan arttıracak kalıplar ile başarı oranınızı yükseltin.

Deneme Sınavları ve Kritikleri

Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleri ile nerede eksiğiniz olduğunu tespit edip hızla giderin.

Hedefe Nokta Atışı

Tamamen seviyenize ve ulaşmak istediğiniz puana yönelik olarak hazırlanan toefl eğitimlerimizle hedefinize hızla ulaşın.

%100 Sınav Hocaları

Tamamı akademik sınavlarda üst düzey deneyime sahip hocalarımızla TOEFL dersini TOEFL, IELTS dersini IELTS hocasından alın.

TOEFL Seviye Belirleme

Kursumuza başlamadan seviyeniz hakkında bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıda belirtmiş olduğumuz konulardan birini seçip, konu hakkında writing yazmanızı ve sonrasında info@kariyeryolu.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

Writing Konuları

 1. If you could change one important thing about your country, what would you change? Use reasons and specific examples to support your answer.
 2. What are some important qualities of a good supervisor (boss)? Use specific details and examples to explain why these qualities are important.
 3. Do you agree or disagree with the following statement? Attending a live performance (for example, a play, concert, or sporting event) is more enjoyable than watching the same event on television. Use specific reasons and examples to support your opinion.

Writing Kuralları

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında bir writing yazın.
 2. Writing INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION olmak üzere 4 paragraftan oluşmalıdır.
 3. Writing yazarken lütfen sözlük, çeviri kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirlemektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

TOEFL Kursu

Alanında uzman sınav hocalarından alacağınız birebir eğitimlerle TOEFL’a son defa hazırlanın.. (Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı!)

Listening
Speaking
Writing
Reading
Sınav Stratejileri
Deneme Sınavları

Kayıt Ol / Bilgi Al

Ön kayıt formumuzu doldurarak TOEFL kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Kayıt Ol / Bilgi Al

  Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):

  TOEFL FEEDBACK

  TOEFL

  TOEFL Sınavı

  TOEFL sınavı İngilizce okuma, konuşma, yazma ve dinleme becerilerini ölçen bir sınavdır. TOEFL IBT sınavında okuma bölümü süre sınırı 60 ile 80 dakika, dinleme bölümü süre sınırı 60 ile 90 dakika, konuşma bölümü süre sınırı 20 dakika, yazma bölümü süre sınırı ise 50 dakika şeklindedir. Okuma bölümde toplamda 35/36 adet soru bulunmaktadır. Dinleme bölümünde 34 ile 51 arasında soru bulunurken, konuşma bölümü 6 görev, yazma bölümü ise 2 görevi içermektedir. TOEFL IBT okuma bölümünde aday akademik metinleri okuyarak metinle ilgili sorulara cevap verir. Dinleme bölümünde sohbet ve tartışmaları dinleyerek soruları yanıtlar. Yazma bölümünde adaydan bir kompozisyon yazması istenirken konuşma bölümünde ise bilinen bir konu hakkında fikrini belirtmesi beklenir.

  TOEFL Sınav Günü

  TOEFL sınav günü sınavdan en az yarım saat önce sınav merkezinde olmanız sınava geç kalmamanız ve geç giriş sebebiyle sınava alınmama durumuna maruz kalmamanız için doğru bir yaklaşım olacaktır. Kimlik tespitinin sağlanabilmesi için mola dönüşlerinde ve sınava giriş esnasında kişi yakından kontrol edilebilir bu durumda gözlük kullanan kişilerden gözlüklerinin çıkartılması istenebilir. Sınava girişte sizden bir gizlilik anlaşması imzalamanız istenir bu zorunlu bir durumdur. Sınav günü fotoğrafınız çekilir ve bu fotoğraf sınav sonuç raporlarınızda da görünür. Sınav salonunda yalnızca nüfus cüzdanınızın yanınızda bulunmasına izin verilir. Sınavda oturacağınız koltuk sınav gözetmeni tarafından belirlenir. Sınav esnasında kullanılan klavye Q klavyedir. Sınavda sizlere karalama kâğıdı verilir ve bu kâğıtlar sınav sonunda toplanır.

  TOEFL Sınav Sonuçları

  TOEFL sınav ücretine sınavdan önce seçeceğiniz TOEFL belgesini isteyen merkezlere gönderilecek dört adet resmi TOEFL sınav sonuç belgesi dâhildir. Sınavdan önce belirtmiş olduğunuz kurumlara gönderilecek sınav sonuç raporları sınav sonrası yaklaşık 13 gün sonra ilgili kurumlara gönderilir. Sınav sonuçları ve PDF raporlarına TOEFL IBT hesabınız üzerinden sınavdan 13 gün sonra ulaşabilirsiniz.