TOEFL Kursları

Anasayfa \ TOEFL Kursları

BİZİMLE TOEFL’A SON KEZ HAZIRLANIN !

TOEFL kurslarımız öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana göre planlanmaktadır. Eğitimler; ihtiyaca göre genel İngilizce’nin toparlanması, dört beceride (writing, speaking, listening, reading) akademik eğitimler ve sınav teknikleri ile puan arttıracak kalıpların gösterilmesi şeklinde ilerlemektedir. 

Kurs İçeriği

Akademik Eğitimler

Listening, writing, reading, speaking becerileri üzerine akademik eğitimler vermekteyiz.

Stratejik Gösterimler

Sınava yönelik gramer anlatımlar, sınav stratejileri ve puan arttıracak kalıplar ile başarı oranınızı yükseltmeye yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Deneme Sınavları ve Kritikleri

Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleri ile nerede eksiğiniz olduğunu tespit edip hızla gidermekteyiz.

Hedefe Nokta Atışı

Tamamen öğrencinin seviyesine ve ulaşmak istediği puana yönelik hazırlanan toefl kurslarımızla, öğrenciyi hedefine hızla ulaştırmaktayız.

%100 Sınav Hocaları

Tamamı akademik sınavlarda üst düzey deneyime sahip hocalarımızla TOEFL kursunu TOEFL, IELTS kursunu IELTS hocasından aldırmaktayız.

 

Seviye Belirleme

Kursumuza başlamadan seviyeniz hakkında bilgi edinebilmemiz için aşağıda belirtmiş olduğumuz konulardan birini seçip, konu hakkında writing yazmanızı ve sonrasında info@kariyeryolu.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

Writing Konuları

  1. If you could change one important thing about your country, what would you change? Use reasons and specific examples to support your answer.
  2. What are some important qualities of a good supervisor (boss)? Use specific details and examples to explain why these qualities are important.
  3. Do you agree or disagree with the following statement? Attending a live performance (for example, a play, concert, or sporting event) is more enjoyable than watching the same event on television. Use specific reasons and examples to support your opinion.

Writing Kuralları

  1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında bir writing yazın.
  2. Writing INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION olmak üzere 4 paragraftan oluşmalıdır.
  3. Writing yazarken lütfen sözlük, çeviri kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirlemektir.)
  4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

Akademik Eğitimler

4 beceri üzerine profesyonel hocalardan tamamen sınav odaklı bir eğitim alın..

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Kayıt Ol / Bilgi Al

Ön kayıt formumuzu doldurarak kurslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

TOEFL IELTS Writing Feedback

Toefl Sınavı

TOEFL sınavı İngilizce okuma, konuşma, yazma ve dinleme becerilerini ölçen bir sınavdır. TOEFL IBT sınavında okuma bölümü süre sınırı 60 ile 80 dakika, dinleme bölümü süre sınırı 60 ile 90 dakika, konuşma bölümü süre sınırı 20 dakika, yazma bölümü süre sınırı ise 50 dakika şeklindedir. Okuma bölümde toplamda 35/36 adet soru bulunmaktadır. Dinleme bölümünde 34 ile 51 arasında soru bulunurken, konuşma bölümü 6 görev, yazma bölümü ise 2 görevi içermektedir. TOEFL IBT okuma bölümünde aday akademik metinleri okuyarak metinle ilgili sorulara cevap verir. Dinleme bölümünde sohbet ve tartışmaları dinleyerek soruları yanıtlar. Yazma bölümünde adaydan bir kompozisyon yazması istenirken konuşma bölümünde ise bilinen bir konu hakkında fikrini belirtmesi beklenir.