YDS Kursu

Anasayfa \ YDS Kursu

BİZİMLE YDS’de HEDEFE NOKTA ATIŞI YAPIN !

YDS özel derslerimiz öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana göre 20, 40, 60 saat şeklinde planlanmaktadır. Eğitimler; ihtiyaca göre Genel İngilizce’nin toparlanması, YDS gramer anlatımlar, okuma ve kelime çalışmaları, paragraf analizleri, akademik çeviri teknikleri, soru çözümleri ve sınav teknikleri ile puan arttıracak kalıpların gösterilmesi şeklinde ilerlemektedir. 

Genel İngilizce Gramer Anlatımlar

YDS Gramer Anlatımlar

İleri Düzey Sınav Teknikleri

Akademik Çeviri Teknikleri

Kelime Çalışmaları ve Paragraf Analizleri

Soru Çözümleri ve Soru Üzerinde Anlatımlar

Deneme Sınavları ve Kritikleri


YDS Kursu

Bizmle YDS'de Hedefe Nokta Atışı Yapın..

Gramer Anlatımlar

Soru Çözümleri

Kelime Çalışmaları

Akademik Gösterimler

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Kayıt Ol / Bilgi Al

Ön kayıt formumuzu doldurarak YDS özel derslerimiz ve YDS kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

YDS Kursu Ankara

YDS'de Hedefe Nokta Atışı Yapın..

Hedefe Nokta Atışı

Tamamen öğrencinin seviyesine ve ulaşmak istediği puana yönelik hazırlanan yds özel ders programlarımızla, öğrenciyi hedefine hızla ulaştırıyoruz..

%100 Sınav Hocaları

Tamamı akademik sınavlarda üst düzey deneyime sahip hocalarımızla YDS dersini YDS, IELTS dersini IELTS hocasından aldırıyoruz..

Sınav Stratejileri

Puan arttıracak kalıplar ve stratejik gösterimler ile YDS’ye eksiksiz ve hızla hazırlıyoruz..

  • Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı

    YDS özel derslerimize katılan öğrencilerimizin başarı oranı oldukça yüksektir. Kurumumuzda akademik yabancı dil sınavlarına yönelik eğitimler verilmekte olup, tüm öğretmen kadromuz sınav hocalarından oluşmaktadır.

 

YDS Sınavı

ÖSYM tarafından yıl içinde 3 defa gerçekleştirilen YDS sınavı 80 sorudan oluşmaktadır. Yanlışların doğruları götürmediği sınav sisteminde her doğru cevap 1.25 puandır. Toplam sınav süresi ise 180 dakikadır. YDS sınavı ilkbahar, sonbahar ve 2018 itibariyle Aralık ayı da dahil olmak üzere yılda 3 kez gerçekleştirilmektedir. YDS sınavı öğrencinin İngilizce dil bilgisini, kelime bilgisini ve okuduğunu anlama bilgisini ölçmektedir. YDS sınavına daha çok doktora ve yüksek lisans yapmak isteyenler, dil tazminatı almak isteyenler ve kurum içi yükselmelerde yabancı dil puanı belgelemesi gerekenler, TUS ve DUS sınavına girecek olanlar ve doçentlik adayları girer.