IELTS Kursu

Anasayfa \ IELTS Kursu

BİZİMLE IELTS’e SON KEZ HAZIRLANIN !

IELTS kurslarımız öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana göre planlanmaktadır. Eğitimler; ihtiyaca göre genel İngilizce’nin toparlanması, dört beceride (writing, speaking, listening, reading) akademik eğitimler ve sınav teknikleri ile puan arttıracak kalıpların gösterilmesi şeklinde ilerlemektedir. 

Kurs İçeriği

Akademik Eğitimler

Listening, writing, reading, speaking becerileri üzerine akademik eğitimler vermekteyiz.

Stratejik Gösterimler

Sınava yönelik gramer anlatımlar, sınav stratejileri ve puan arttıracak kalıplar ile başarı oranınızı yükseltmeye yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Deneme Sınavları ve Kritikleri

Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleri ile nerede eksiğiniz olduğunu tespit edip hızla gidermekteyiz.

Hedefe Nokta Atışı

Tamamen öğrencinin seviyesine ve ulaşmak istediği puana yönelik hazırlanan ielts kurslarımızla, öğrenciyi hedefine hızla ulaştırmaktayız.

%100 Sınav Hocaları

Tamamı akademik sınavlarda üst düzey deneyime sahip hocalarımızla TOEFL kursunu TOEFL, IELTS kursunu IELTS hocasından aldırmaktayız.

 

Seviye Belirleme

Kursumuza başlamadan seviyeniz hakkında bilgi edinebilmemiz için aşağıda belirtmiş olduğumuz konulardan birini seçip, konu hakkında writing yazmanızı ve sonrasında info@kariyeryolu.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

Writing Konuları

  1. If you could change one important thing about your country, what would you change? Use reasons and specific examples to support your answer.
  2. What are some important qualities of a good supervisor (boss)? Use specific details and examples to explain why these qualities are important.
  3. Do you agree or disagree with the following statement? Attending a live performance (for example, a play, concert, or sporting event) is more enjoyable than watching the same event on television. Use specific reasons and examples to support your opinion.

Writing Kuralları

  1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında bir writing yazın.
  2. Writing INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION olmak üzere 4 paragraftan oluşmalıdır.
  3. Writing yazarken lütfen sözlük, çeviri kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirlemektir.)
  4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

Akademik Eğitimler

4 beceri üzerine profesyonel hocalardan tamamen sınav odaklı bir eğitim alın..

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Kayıt Ol / Bilgi Al

Ön kayıt formumuzu doldurarak kurslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

TOEFL IELTS Writing Feedback

IELTS Sınavı 

IELTS kişinin İngilizce dilinde yeterliliğini belirleyen ve uluslararası geçerliliği olan bir sınav türüdür. Sınav yazma, okuma, konuşma ve dinleme becerilerini ayrı ayrı ölçer. Konuşma bölümü genellikle 11-14 dakika gibi bir süreden oluşurken, okuma bölümü 60 dakika, yazma bölümü 60 dakika, dinleme bölümü ise 30 dakikadan oluşmaktadır. Tüm bölüm sınavları aynı gün gerçekleşirken speaking sınavı aynı gün, sınavdan üç gün önce ya da sonra yapılabilir. IELTS sınavı akademik ve genel olmak üzere iki bölümde yapılır. Akademik IELTS sınavına İngilizce konuşulan ülkelerde eğitim alacak kişiler girerken, genel ielts sınavına ise daha çok göçmenlik için başvuranlar ve yurt dışında çalışmak isteyenler girer.