TOEIC Kursları

Bizimle TOEFL'da Hedefe Nokta Atışı Yapın!

TOEFL özel derslerimiz öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana göre 20 – 60 saat arasında planlanmaktadır. Eğitimler; genel İngilizce’nin toparlanması, dört beceride (writing, speaking, listening, reading) akademik eğitimler ve sınav teknikleri ile puan arttıracak kalıpların gösterilmesi şeklinde ilerlemektedir.

Tüm akademik yabancı dil sınavlarında KANITLANMIŞ ÜST DÜZEY BAŞARI ORANI!

TOEIC Kursu İçeriği

Akademik Eğitimler

Dört beceri üzerine (listening, writing, reading, speaking) alacağınız akademik eğitimlerle sınava eksiksiz hazırlanın..

Stratejik Gösterimler

Sınava yönelik gramer anlatımlar, sınav stratejileri ve puan arttıracak kalıplar ile başarı oranınızı yükseltin.

Deneme Sınavları ve Kritikleri

Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleri ile nerede eksiğiniz olduğunu tespit edip hızla giderin.

Hedefe Nokta Atışı

Tamamen seviyenize ve ulaşmak istediğiniz puana yönelik olarak hazırlanan toeic eğitimlerimizle hedefinize hızla ulaşın.

%100 Sınav Hocaları

Tamamı akademik sınavlarda üst düzey deneyime sahip hocalarımızla başarıyı şansa bırakmayın.

TOEIC Seviye Belirleme

Kursumuza başlamadan seviyeniz hakkında bilgi sahibi olabilmemiz için aşağıda belirtmiş olduğumuz konulardan birini seçip, konu hakkında writing yazmanızı ve sonrasında info@kariyeryolu.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

Writing Konuları

 1. If you could change one important thing about your country, what would you change? Use reasons and specific examples to support your answer.
 2. What are some important qualities of a good supervisor (boss)? Use specific details and examples to explain why these qualities are important.
 3. Do you agree or disagree with the following statement? Attending a live performance (for example, a play, concert, or sporting event) is more enjoyable than watching the same event on television. Use specific reasons and examples to support your opinion.

Writing Kuralları

 1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında bir writing yazın.
 2. Writing INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION olmak üzere 4 paragraftan oluşmalıdır.
 3. Writing yazarken lütfen sözlük, çeviri kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirlemektir.)
 4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

TOEIC Kursu

Alanında uzman sınav hocalarından alacağınız birebir eğitimlerle TOEIC’e son defa hazırlanın.. (Kanıtlanmış Üst Düzey Başarı Oranı!)

Listening
Speaking
Writing
Reading
Sınav Stratejileri
Deneme Sınavları

Kayıt Ol / Bilgi Al

Ön kayıt formumuzu doldurarak TOEIC kurslarımız hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

  Kayıt Ol / Bilgi Al

  Bilgi Almak İstediğiniz Kurs (Course):

  TOEFL FEEDBACK

  TOEIC SINAVI

  TOEIC sınavı mesleki İngilizceye yönelik bir sınavdır. Sınav ETS tarafından yapılmaktadır ve geçerlilik süresi 2 yıldır. Sınav toplam 200 sorudur ve sorular çoktan seçmelidir. TOEIC sınavı mesleki İngilizce seviyesini belirlemeye yönelik olduğu için sınav soruları iş hayatında sıklıkla kullanılan mailler, yazışmalar, telefon görüşmeleri gibi alanlardan oluşmaktadır. Sınav temelde adayın dinleme ve okuduğunu anlama becerilerini ölçmektedir. Her iki beceriyle ilgili de 100’er adet soru bulunmaktadır. Toplam 200 sorudan oluşan sınavın süresi 120 dakikadır.