TOEIC Kursu

Anasayfa \ TOEIC Kursu

BİZİMLE TOEIC’E SON KEZ HAZIRLANIN !

TOEIC kurslarımız öğrencinin seviyesine ve hedeflediği puana göre planlanmaktadır. Eğitimler; ihtiyaca göre genel İngilizce’nin toparlanması, dört beceride (writing, speaking, listening, reading) akademik eğitimler ve sınav teknikleri ile puan arttıracak kalıpların gösterilmesi şeklinde ilerlemektedir. 

Kurs İçeriği

Akademik Eğitimler

Listening, writing, reading, speaking becerileri üzerine akademik eğitimler vermekteyiz.

Stratejik Gösterimler

Sınava yönelik gramer anlatımlar, sınav stratejileri ve puan arttıracak kalıplar ile başarı oranınızı yükseltmeye yönelik çalışmalar yapmaktayız.

Deneme Sınavları ve Kritikleri

Gerçek sınav formatında deneme sınavları ve kritikleri ile nerede eksiğiniz olduğunu tespit edip hızla gidermekteyiz.

Hedefe Nokta Atışı

Tamamen öğrencinin seviyesine ve ulaşmak istediği puana yönelik hazırlanan toeic kurslarımızla, öğrenciyi hedefine hızla ulaştırmaktayız.

%100 Sınav Hocaları

Tamamı akademik sınavlarda üst düzey deneyime sahip hocalarımızla TOEFL kursunu TOEFL, TOEIC kursunu TOEIC hocasından aldırmaktayız.

 

Seviye Belirleme

Kursumuza başlamadan seviyeniz hakkında bilgi edinebilmemiz için aşağıda belirtmiş olduğumuz konulardan birini seçip, konu hakkında writing yazmanızı ve sonrasında info@kariyeryolu.com.tr adresine göndermenizi rica ederiz.

Writing Konuları

  1. If you could change one important thing about your country, what would you change? Use reasons and specific examples to support your answer.
  2. What are some important qualities of a good supervisor (boss)? Use specific details and examples to explain why these qualities are important.
  3. Do you agree or disagree with the following statement? Attending a live performance (for example, a play, concert, or sporting event) is more enjoyable than watching the same event on television. Use specific reasons and examples to support your opinion.

Writing Kuralları

  1. Belirtilen konulardan bir tanesini seçip o konu hakkında bir writing yazın.
  2. Writing INTRODUCTION, BODY 1, BODY 2 ve CONCLUSION olmak üzere 4 paragraftan oluşmalıdır.
  3. Writing yazarken lütfen sözlük, çeviri kullanmayın. (Writing’in amacı sizin mevcut seviyenizi belirlemektir.)
  4. Süre 40 dakikadır. Tamamladıktan sonra info@kariyeryolu.com.tr’ye gönderebilirsiniz.

Akademik Eğitimler

4 beceri üzerine profesyonel hocalardan tamamen sınav odaklı bir eğitim alın..

Listening

Speaking

Writing

Reading

Sınav Stratejileri

Deneme Sınavları

Kayıt Ol / Bilgi Al

Ön kayıt formumuzu doldurarak kurslarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

TOEFL IELTS Writing Feedback

TOEIC Sınavı

TOEIC sınavı mesleki İngilizceye yönelik bir sınavdır. Sınav ETS tarafından yapılmaktadır ve geçerlilik süresi 2 yıldır. Sınav toplam 200 sorudur ve sorular çoktan seçmelidir. TOEIC sınavı mesleki İngilizce seviyesini belirlemeye yönelik olduğu için sınav soruları iş hayatında sıklıkla kullanılan mailler, yazışmalar, telefon görüşmeleri gibi alanlardan oluşmaktadır. Sınav temelde adayın dinleme ve okuduğunu anlama becerilerini ölçmektedir. Her iki beceriyle ilgili de 100’er adet soru bulunmaktadır. Toplam 200 sorudan oluşan sınavın süresi 120 dakikadır.